نمایش محصولات قفسه های انبار

قفسه پانل راک

توضیحات محصول

این محصول جهت کالاهای سنگین و حجیم مورد استفاده قرار می گیرد. از ویژگی های این قفسه می توان به 1- قابلیت استفاده در انبارهای ملزومات- لوازم یدکی 2- قابلیت بارگذاری به صورت دستی یا لیفتراک 3- قابلیت جابه جایی طبقات در کمترین زمان ممکن 4- قابلیت ساخت و اجرا در ارتفاع و عمق های متفاوت نسبت به فضا و اقلام موجود در انبار و 5-رنگ الکترواستاتیک ، اشاره کرد.


قفسه های ایزی راک

توضیحات محصول

این سیستم قفسه بندی جهت کالاهای سبک و نیمه حجیم مورد استفاده قرار میگیرد و نصب سریع و آسان، استفاده نکردن از پیچ و مهره از مزیت های این قفسه می باشد.


قفسه های پیچ و مهره ای

توضیحات محصول

جهت کالاهای سبک و نیمه سنگین مورد استفاده قرار می گیرد و نسبت به وزن و ارتفاع میتوان آن را طراحی نمود به طوری که میتوان با راهروبندی و اجرای پلکان این سازه را در 2 یا 3 طبقه اجرا نمود و از حداکثر فضای و ارتفاع استفاده نمود.


قفسه های کف پوشدار بالکنی

توضیحات محصول

این نوع قفسه بندی جهت کالاهای سنگین و نیمه سنگین و حجیم مورد استفاده قرار میگیرد که به صورت دستی یا چرخ دستی بارگزاری میشود و جابه جایی بین طبقات به صورت پلکان و یا بالابر انجام می شود.از مزیت های این سیستم قفسه بندی، قابلیت نصب سریع و جابه جایی آن در صورت نیاز، استفاده بهینه از کل فضای انبار به وسیله اجرا به صورت چند طبقه متناسب با ارتفاع سالن، نظم و دسترسی آسان به کالاست.


قفسه های باکس پالت

توضیحات محصول

این محصول جهت جابه جایی کالاهایی که به صورت فله ای و در ابعاد و اوزان مختلف می باشد مورد استفاده قرار می گیرد و متناسب با سازه مشتری به صورت بدنه توری- ورق و یا نرده ای و در دو نوع درب دار و بدون درب دار قابل تولید می باشد.


قفسه های بازویی

توضیحات محصول

این نوع سیستم قفسه بندی جهت بارگزاری بارهای شاخه ای- لوله ای و رولی ورق های نئوپان درهای پیش ساخته که توسط لیفتراک انجام می شود مورد استفاده قرار می گیرد.از مزیت های این سیستم بارگزاری آسان به دلیل نداشتن ستون جلوی قفسه می باشد.تنظیم ارتفاع سازه جهت بارها با حجم های مختلف ، دسترسی آسان به تمام اجناس و قابلیت اجراء به صورت یک طرفه و دو طرفه است.


قفسه های درایوین

توضیحات محصول

این نوع سیستم قفسه بندی طوری طراحی گردیده که بارهای پالتی توسط لیفتراک از طریق راهروهای طراحی شده بر روی بازوها قرار می گیرد و مزیت این نوع قفسه بندی افزایش میزان بار گیری از انتها تا ابتدای راهرو توسط لیفتراک می باشد.


قفسه های پالت راک

توضیحات محصول

قفسه های پالت راک جهت استفاده بهینه ازارتفاع و اقلام سنگین و حجیم مورد استفاده قرار می گیرد که این اقلام روی پالت ها بارگیری و توسط لیفتراک بر روی قفسه ها جاگیری می شود و از مزیت های این سیستم قابلیت جابه جایی و نصب آسان و سریع و تنظیم ارتفاع به اندازه دلخواه و تنوع در ابعاد و حجم بار و دسترسی راحت به کالا می باشد.