نمایش محصولات تجهیزات فروشگاهی

ورودی خروجی

توضیحات محصول

گیت ورود و خروج فروشگاهی جهت نظم و تسهیل در رفت و آمد مشتری مورد استفاده قرار میگیرد و عدم استفاده از گیت و نرده محافظ می تواند باعث ازدحام در جلوی میز صندوق و عدم رضایت مشتری را در پی داشته باشد، هم چنین نسبت به فضا و چیدمان فروشگاه، از طرح های متفاوت استفاده می شود.


ترولی یا چرخ خرید

توضیحات محصول

یکی دیگر از تجهیزات مهم در فروشگاه ها و هایپر مارکت ها که کاربرد زیادی هم دارد چرخ خرید می باشد به این دلیل که در تمام زمان خرید، چرخ خرید همراه مشتری خواهد بود و در صورتی که از کیفیت بالایی برخوردار باشد راحتی و رضایت مندی مشتری را در پی خواهد داشت. در این نوع محصول نوع مفتول به کار رفته، دسته ها و چرخ ها و صندلی کودک از اهمیت زیادی برخوردار می باشد.این نوع چرخ ها معمولا در ظرفیت های 80-100-125-140-180 و 220 لیتری تولید میشوند.


استند میز صندوق

توضیحات محصول

این نوع استند به شکل قفسه، کنار میز صندوق قرار میگیرد و اجناس ریز و مصرفی در آنها به نمایش در می آید. با استفاده از این نوع استند در کنار میز صندوق مشتریانی که در صف تسویه حساب هستند میتوانند در صورت نیاز به اجناس موجود در این استندها، قبل از تسویه حساب به اقلام خریداری شده خود اضافه نمایند.


میز چک اوت

توضیحات محصول

چک اوت یا میز صندوق یکی از مهمترین تجهیزات فروشگاهی محسوب می شود.این محصول بیشتر در فروشگاه ها و هایپر مارکت های بزرگ که تعداد اقلام بالایی در هنگام تسویه حساب دارند مورد استفاده قرار میگیرد.این میزها در ابعاد و تجهیزات با هم تفاوت دارند و به طور کلی به دو نوع نوار نقاله دار و بدون نقاله تقسیم می شوند. از دیگر امکانات این میزها می توان به صندوق پول، پایه مانیتور،حوضچه کوچک و بزرگ راه بند جلوی میز و چشم الکترونیک اشاره کرد.